Autopůjčovna jižní Čechy - půjčovna aut a dodávek nejen v Táboře

Něco málo o nás

Autopůjčovna Tábor & Půjčovna dodávek Tábor

S půjčováním osobních automobilů a dodávek jsme začali v Táboře na jaře 2022. Zatím nemáme zářivé zázemí s proskleným showroomem a klimatizovanými kancelářemi, ale to nám tolik nevadí. Ani Řím se nepostavil za den. Zakládáme si na tom, že není důležité naše pohodlí, ale stav a kapacita našeho vozového parku. V tuto chvíli Vám v Táboře půjčujeme celkem 26 vozidel – nové dodávky Renault Master a hlavně letos zakoupené osobní vozy Dacia a Toyota, a starší vozy Renault, Škoda, Peugeot a Fiat. 

Co půjčujeme?

V naší táborské autopůjčovně nabízíme tyto služby:

 • půjčovna 8místních vozidel
 • půjčovna 7místných vozidel
 • půjčovna osobních vozidel
 • půjčovna dodávek
 • krátkodobé pronájmy vozidel
 • dlouhodobé pronájmy vozidel
 • půjčovna aut do zahraničí včetně asistence
 • půjčovna aut s dálniční známkou
Pro pronájmy sedmimístných a osmimístných vozidel prosíme kontaktovat v co nejdřívějším možném termínu, aby byly vozy k dispozici.
Autopůjčovna Tábora

Náš vozový park

 

Dacia Sandero

Najdete u nás k půjčení osobní vozidla Dacia Sandero – to jsou malá auta do města, ale za pár korun Vás pohodlně bez sebemenších problémů zavezou např. do Polska, kde jsme s ním kvůli testování byli v letošním červenci. Cesta byla překvapivě pohodlná a úsporná. Auta jsou nová, tudíž je komfort i stav vozidel na maximální možné úrovni. Nejsou to auta, s kterými byste mohli závodit, ale je to opravdu skvělý poměr cena / výkon ve chvíli, kdy nemáte vlastní auto k dispozici a hledáte něco na přechodnou dobu. I proto jsou tato auta velmi žádaná na dlouhodobé i krátkodobé pronájmy. 

Dacia Duster

Naše Táborská autopůjčovna má k dispozici také 2  vozy Dacia Duster. To je to nejlepší, co Dacia ve své nabídce má. Toto auto půjčujeme hlavně na vícedenní výlety a dovolené. Jen letos už byly na nespočetně výletech po ČR a párkrát také v Chorvatsku. Mají v sobě jednoduché a spolehlivé benzinové motory s 2 turby. Proto zde najdete i výkon potřebný pro předjíždění. Hlavní předností našich Dusterů je palivo, na které jezdí. Rádi Vám v Táboře půjčíme vozy na LPG, jehož cena je opravdu velmi nízká oproti benzinu a naftě. Např. při cestě do Chorvatska se nás klienti ptají, jak je to s tankováním v zahraničí, že to bude problém, ale je to naopak. Lehce komplikované je to v Rakousku, kde najdete spíše čerpací stanice na CNG, ale v ostatních zemích, včetně Chorvatska je LPG naopak velmi populární a natankujete tam za srovnatelné ceny jako v ČR. Takto můžete srazit náklady na cestu až o polovinu. Auto má pohodlné sedačky, klimatizaci, bluetooth, parkovací senzory a vyšší světlou výšku, díky které není problém pohodlně zaparkovat ve všech kempech u nás i v zahraničí. Jsme tedy i půjčovna aut na LPG. Jiná autopůjčovna v Táboře Vám nové vozy na LPG nenabídne.

Dacia Jogger

Nabízíme také půjčovnu sedmimístných aut. Naše sedmimístná vozidla na pronájem jsou Dacia Jogger. Tyto auta zná málokdo. Když jsme letos půjčovnu otevírali, tyto auta zde byly opravdu s nulovým nájezdem. Jogger jezdí také na LPG. Půjčíme vám sedmimístné vozidlo na LPG, které převeze pohodlně více lidí a má skvělou výbavu. Naše 7místná vozidla k pronájmu jsou opravdu ve skvělém stavu a dobré výbavě. Opět mají chytré dotykové obrazovky, parkovací senzory, bluetooth, klimatizace a možnost instalace střešního nosiče. V našem Joggeru není pro 7 lidí velký kufr. Pravděpodobně dostačující, ale není obrovský jako v kombících pro 5 lidí. Toto řešíme možností zapůjčení střešního nosiče. Pokud tedy hledáte pronájem sedmimístného vozu, Autopůjčovna-JČ Tábor je pro vás ten pravý parťák. Překvapí Vás, jak je Jogger vzhledný a jak se s ním jezdí pěkně. Pokud přemýšlíte, jak převést větší počet lidí k moři a zpět, Jogger je to pravé. Hledáte naopak vozidlo k zapůjčení, které má velký objemný nákladový prostor? Vyndáme Vám zadní sedačky, a převezete opravdu vše.

Toyota ProAce

Naši chloubou v nabídce je 8místná Toyota ProAce. Hledáte pronájem osmimístného vozu na jihu Čech, naše Toyota je přesně pro Vás. Maximální výbava, kterou si dokážete představit. Jízdní projev jako s osobákem a hlavně obrovský prostor uvnitř vozu – to vše splňuje naše Toyota ProAce. Pokud o ní máte zájem, určitě volejte dopředu. O toto vozidlo je největší zájem ze všech aut co máme v nabídce. Převezete tedy 8 lidí, zbyde vám velký nákladový prostor, a ještě je možnost zapůjčení střešního nosiče. Toto pronajímané vozidlo má opět vše, co si můžete na cestách přát – více zónovou klimatizaci, kvalitní audio, bluetooth, vyhřívané sedačky, bluetooth, navigaci a hlavně – řídí se jako osobák. 

 

Půjčovna dodávek Tábor

Dodávky ihned skladem

Renault Master

Hlavním znakem naší táborské autopůjčovny jsou velké dodávky Renault Master. Máme jich opravdu spoustu, a pravděpodobně aspoň polovina bílých či červených dodávek této značky, co po Táboře potkáte jsou právě vozy z naší autopůjčovny, kterou najdete v Táboře vedle Stop-shopu. Naše dodávky nejsou žádné unavené a vyježděné herky se stovkami tisíc kilometrů, u kterých nebudete mít jistotu, jestli dojedete do cíle. Všechny auta mají nájezd do 50tis km, a dáváme si pozor, komu je půjčujeme. Pokud potřebujete auto na stěhování, obří nákladový prostor vás nezklame. Bojíte se řídit dodávku? Naše Mastery jsou nové a řídí se téměř jako osobáky. Určitě Vás nezklamou – samozřejmostí je, že všechny dodávky v naší táborské autopůjčovně, jsou klimatizované, mají pohodlné sedačky, mají plnou asistenci a dálniční známku ČR. Hledáte půjčovnu dodávek v Táboře? Budeme rádi Vašim partnerem, a věříme že se k nám rádi budete vracet. Dodávky Vám půjčíme také v Jindřichově Hradci, Veseli nad Lužnicí a Soběslavi.

 • Rozměry nákladního prostoru Renault Master:
  délka: 373 cm
  výška: 178 cm
  šířka: 176 cm
  nosnost: 1300 kg
Dále v nabídce najdete Škoda Roomster, Dacia Dokker, Renault Kangoo
 

Jsme autopůjčovna a půjčovna dodávek Tábor – najdete nás u kruhového objezdu u Tesca, vedle  Lidlu. 

Neváhejte se na nás obrátit:

Jsme pro vás k dispozici na telefonu, emailu, webovém chatu a facebooku.

+420 601 012 000
info@autopujcovna-jc.cz

Půjčovnu najdete na adrese:
Chýnovská 2900, 390 02 Tábor
Koukejte po plachtách – první odbočka vlevo po sjetí z kruhového objezdu.

Potřebujete auto?

Nebojte se volat, jsme tu pro Vás.

Poptávkový formulář